Pohvala gimnazijalkama za pomoć oko festivala Kukuriček
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 24. 6. 2015.

U subotu, 20.lipnja  u dvorani Strukovne škole Đurđevac održan je 13. Međunarodni dječji festival Kukuriček. Učenice Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac  su  pomagale oko Kukuričeka i na manifestaciji- prikupljanje i zbrajanja ulaznica, usmjeravanje sudionika na pozornicu i pomoći oko podjele nagrada.

Pohvaljujemo učenice 1. I 2.razreda: Anu Ređep, Paulu Leščan, Gordanu Šogorić, Patriciju Markač, Ines Šantek, Katarinu Jelinek, Deu Patačko, Klaru Severić, Anju Vujčić, Karlu Jug Rogoz, Saru Kučinić, Martu Pintarić, Paulu Šiptar, Lauru Lončar i Mariju Šolinić te Organizacijski odbor koji im je poklonio majice.