Prijavi se na Pub kviz!
Autor: Jasna Horvat Vlahović, Irena Tišljar, 15. 11. 2023.

Pub kvizovi su jedna od zabavnijih i popularnijih formi druženja i učenja te poticaj za daljnje istraživanje nekih zanimljivih činjenica o stvarima i situacijama koje su nam manje ili više poznate. To je bio i poticaj svima nama da u Mjesecu borbe protiv bolesti ovisnosti  u sklopu projekta Zajedno protiv pušenja koji se provodi u suradnji sa županijskom Ligom protiv raka organiziramo Pub kviz u našoj školi.

Pub kviz kreiraju vrijedni gimnazijalci sa svojim mentoricama  te pozivaju sve zainteresirane učenike naše škole da se prijave na sudjelovanje.

Predvidjeli smo da u timu bude po četvero učenika (preporuka je da budu iz istog razreda, no to nije uvjet) te nema ograničenja broja timova ni u razredu ni u školi. Predlažemo da se timovi prijavljuju putem MS teamsa profesoricama Ireni Tišljar i/ili pedagoginji Jasni Horvat Vlahović. Kod prijave je važno da svaki tim ima svoje ime i popis učenika.

Tema kviza: Znanja i činjenice te neke zanimljivosti iz općeg znanja temeljenom na zdravlju i zdravim stilovima života ( izvor pitanja: školski udžbenici, svijet glazbe, filmova, umjetnosti, sporta i dr. )

Vrijeme i mjesto održavanja: 1. prosinca (petak) u 12:00 na lokaciji Gradske knjižnice Đurđevac.

Prijavi se, zabavi, nešto novo nauči i otkrij u sebi znatiželjnu osobu. Pobjednički tim sudjeluje na Županijskom Pub kvizu u kojem će sudjelovati pobjednički timovi ostalih srednjih škola naše Županije.

„Ono što krasi pustinju, reče Mali princ, to je što se u njoj negdje skriva bunar“ Antoine de Saint- Exupery

Organizacijski tim!