Aktivi
Obavijest svim voditeljima
Autor: Tomislav Ostojić, 20. 9. 2009.

Molim sve voditelje aktiva da mi jave rasporede i članov aktiva, te da se dogovorimo oko sastanaka za rad na Internet stranicama.

Zbog što bolje ažuriranih stranica, molim sve voditelje aktiva da mi se jave kada bi bilo najbolje da se nađemo za informativni sastanak oko dodavanja sadržaja na Internet stranice naše škole. Bilo bi dobro da mi u digitalnom obliku donesete (CD, stick...) ili pošaljete na mail tomislav.ostojic1@skole.hr popis svih članova vašeg aktiva. Molim vas da, ako ste već izradili, pošaljete i raspored predavanja aktiva i predavaće.

Postoji li kod vas želja za dodavanjem sadržaja na našu internet stranicu, molim da mi javite bilo mailom ili usmeno, da Vas mogu pridodati grupi za pisanje teksta.